Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Зразковий художній колектив дитяча телестудія «Я+ТИ»

Дитяча телестудія «Я +ТИ» - справжня творча майстерня для юних журналістів, які мають непереборне бажання опанувати багатогранні аспекти журналістської майстерності. Вона створена, аби розвинути потенціал кожного юнкора. Вихованці мають можливість створювати цікаві соціально важливі ролики, фільми, котрі допоможуть в оволодінні професією тележурналіста.
«Я +ТИ» - зразкова дитяча телестудія, про яку знають не лише у Смілі, а й далеко за її межами, адже вихованці телестудії учасники багатьох міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Неодноразові переможці у різних номінаціях.
Гуртківці мають можливість спробувати себе не лише в ролі журналіста, а й відеооператора, ведучого телеефіру, опанувати навичками монтажу телепрограм, навчитися правильній поведінці в кадрі під час зйомки. Тож якщо ви активні, творчі, маєте безліч цікавих ідей та хочете швидше пізнати творчу «кухню» професії – журналіст – тоді вам до нас.

У 2002 році колективу дитячої телестудії «Я+ТИ» присвоєно Почесне звання «Зразковий художній колектив» (наказ МОН України № 666 від 21.11.2002), у 2007 році – підтверджено звання «Зразковий художній колектив» (наказ МОН України № 611 від 13.07.2007,) у 2017 році підтверджено звання (наказ МОНУ № 183 від 6.02.2017).

 

Изображение

 

 

 

Архів фільмів дитячої телестудії "Я+ТИ"

>