Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Зразковий художній колектив гурток «Природа і фантазія» керівник Бондар Любов Олександрівна

Гурток «Природа і фантазія »був створений Бондар Любов Олександрівною в 1997 році на базі міського Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміли. Гурток працює за навчальною програмою з авторським компонентом. Навчальна програма передбачає навчання протягом двох років (І рівень - початковий, 2 роки). Гурток відвідують вихованці молодшого шкільного віку.

Аплікація знаходить широке вживання. Ця робота з дітьми є однією з форм естетичного виховання і залучення школярів до народних витоків. В основу гуртка покладені практичні заняття, спостереження, заняття-екскурсії, конкурси-виставки, вікторини. При проведенні практичних занять у гуртківців формуються навички культури, під впливом створення всіляких виробів і композицій з природного матеріалу розвивається уява.  

Діяльність дітей на заняттях гуртка направлена на розвиток уміння вільно і творчо застосовувати й удосконалювати придбані знання та навики, художній досвід, пристосовувати їх до різних умов, в яких дитина може діяти.

Гуртківці даного творчого об'єднання постійно беруть участь у міських, обласних і Всеукраїнських конкурсах художньо-естетичного спрямування.