Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Гурток «Природа і фантазія»

Керівник : Бондар Любов Олександрівна

Робота з природним матеріалом несе в собі великі можливості зближення дитини з рідною  природою, виховання бережливого та шанобливого ставлення до неї і формування перших трудових навичок. А заняття в гуртках декоративно-ужиткового мистецтва, а саме: "Природа і фантазія" – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії, і звісно, працьовитих рук.  Через роботу з природним матеріалом в поєднанні з народним мистецтвом керівник гуртка прагне залучити  дітей до активної праці, прищепити любов до народної культури, збагатити їх духовний світ, навчити розуміти прекрасне, цінувати його. Під час засвоєння програми гуртка школярі знайомляться з основами загального природознавства. Форми занять цікаві і різноманітні: навчальні, дослідницькі, практичні, заняття-екскурсії, конкурси-виставки, вікторини тощо.

Екологічне виховання гуртківців здійснюється в процесі спілкування з природою через різні види діяльності. Екскурсія в природу як одна з найдоступніших і найбільш емоційно привабливих форм навчально-дозвіллєвої роботи використовується широко й ефективно. Екскурсія включає в себе елементи дослідницької діяльності, практичної природоохоронної та ігрової діяльності. Значення цього виду роботи неоціненне у формуванні любові до своєї малої Батьківщини.

 Гуртківці беруть участь у масових натуралістичних заходах, тематичних святах, організації виставок власних творчих робіт.