Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Початкове технічне моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі

Керівник гуртка: Корсун Олена Володимирівна

"З оригамі – в гості до друзів" – серія майстер-класів для вихованців різних гуртків

 

Майстер-клас із оригамі "Квіткова країна мрій"

У відеофільмі висвітлюється технологія виготовлення квітки лілії у техніці оригамі.

 

 Майстер-клас сприятиме розширенню інтересу вихованців позашкільних навчальних закладів до різних форм творчої ідяльності, формуванню у вихованців ціннісного естетичного ставлення до світу природи та творчого досвіду. Цифровий ресурс може бути використано керівниками гуртків позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, вчителями початкової школи, що викладають образотоворче мистецтво та трудове навчання, керівниками гуртків загальносвітніх навчальних закладів та вихователями дошкільних навчальних закладів як наочний засіб для навчання технології роботи з папером на початковому рівні. Цінність цифрового ресурсу полягає також у тому, що він може бути використаний при організації дистанційного навчання, наприклад, для дітей із особливими потребами.

 

Майстер-клас з оригамі "Лялька оригамі"

 У відеофільмі висвітлюється технологія виготовлення об’ємної ляльки оригамі. Подано зразки аналогічних робіт, які можна виготовити за поданою технологією.

 

Майстер-клас проведено для вихованців гуртка «Основи констурювання та моделювання одягу», «Імідж-студія «Чарівне люстерко», що створює умови для розширення інтересу вихованців до різноматнітних технік роботи з матеріалом.

Матеріал буде корисний для керівників гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 

Майстер-клас з оригамі "Петрушка"

 У відеофільмі висвітлюється технологія виготовлення плоскої іграшки «Петрушка». Подано зразки аналогічних робіт, що можна виготовити за поданою технологією.

 Майстер-клас проведено для вихованців гуртка моделювання іграшок-сувенірів, що створює умови для розширення інтересу вихованців до різноматнітних технік роботи з матеріалом.

Матеріал буде корисний для керівників гуртків в дошкільних навчальних закладах, школах та позашкіллі для вступних, ознайомчих, навчальних бесід при роботі з папером, для виготовлення виробів в техніці оригамі