Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Перлина»

Студія образотворчого мистецтва «Перлина» була створена Ніною Василівною Корсунь у 1991 році на базі міського Будинку дитячої та юнацької творчості. За неповні 27 роки  у студії навчалось близько 2000 дітей.

У 2007 році студії образотворчого мистецтва «Перлина» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»  (наказ №611 від 13.07.2007).

У 2017 році студії образотворчого мистецтва «Перлина» присвоєно почесне звання «Народний художній колектив» (наказ МОНУ №183 від 6.02.2017).

 

 

Творчі досягнення вихованців Народного художнього колективу  студія образотворчого мистецтва «Перлина» (керівник Корсунь Ніні Василівна).

Участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Світ Dreams» (грудень 2020 р.)

У конкурсі взяла участь вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» Бараннік Марина, яка стала лауреатом II ступеню в номінації "Образотворче мистецтво".

 

Участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Талановитий Я» (грудень 2020р.)

У конкурсі взяли участь Щербина Яна та Бублик Альбіна Учасниками було надіслано фото робіт «Осіння фантазія», «Парасольки», «Літній натюрморт», «Пташка».
За результатами конкурсу:
Бублик Альбіна - І місце;
Щербина Яна – ІІ місце.

 

У листопаді 2020 року вихованці студії «Перлина» взяли участь у міському конкурсі молодих талантів пленерного живопису «Осіння рапсодія»

У конкурсі взяли участь вихованці Щербина Яна, Хоменко Дар’я, Дехтярьова Софія . Учасниками були подані роботи з образотворчого мистецтва: «Осіння краса», «Осіння Фантазія», «Чарівниця осінь». За результатами конкурсу Щербина Яна посіла І місце у 3-ій віковій категорії, Дехтярьову Софію відзначено за оригінальність ідеї та майстерність виконання.