Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Театр естрадної пісні «Ерідан»

засновано Шастун Наталією Олександрівною у 2002 році. За 12 стрімко насичених років колектив досяг високих результатів. У 2013 році колективу  присвоєно звання «Зразковий художній колектив» (наказ МОН України №3 від від 03.01.2013р). За останні декілька років у студії займалось кілька сотень дітей віком від 5 до 18 років.

З 1 вересня 2021 року колектив очолює Кононенко Віталій Миколайович.

У гуртку проводяться заняття із співу танцю та акторської гри. Це своєрідний дитячий шоу-театр пісні, в якому синтезовано кілька жанрів: дитячі, фольклорні, патріотичні, естрадні пісні.  Цим забезпечується поглиблений і разом с тим багатогранний розвиток творчої особистості кожної дитини.

Намагаючись відповідати напрямкам музичного сучасного життя, Наталія Олександрівна постійно працює над оновленням репертуару, що дає змогу вихованцям досягати нових вершин.

У цьому навчальному році вихованці театру естрадної пісні «Ерідан»  мають перемоги міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів.

За сумлінну працю та високий рівень результативності театру естрадної пісні «Ерідан» у 2018 році присвоєно Почесне звання «Народний художній колектив» (наказ №295 МОН України від 30.03.2018).