Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Гурток конструювання повітряних зміїв

Керівник гуртка: Мазазолін Дмитро Юрійович

Хто з нас у дитинстві не мріяв про повітряного змія? А змайструвати його власноруч? Цю справу багато хто вважає дитячою забавою. Але це не так. Адже створення повітряного змія може захоплювати людей різного віку.

А ще повітряний змій – це зручна іграшка для пізнання законів природи, знайомства з законами аеродинаміки, розвитку конструкторських здібностей, фантазії, просторового мислення.

Увага приділяється виробленню у вихованців  практичних навичок роботи із застосуванням сучасних технологій. Діти вчаться розуміти схеми, читати креслення і самостійно креслити, а це сприяє розвитку просторової уяви. Гуртківці вивчають особливості властивостей різних матеріалів, з яких виготовляються найпростіші повітряні змії; знайомляться з елементами художнього оформлення та дизайну, з прийомами і методами роботи з матеріалами, інструментами. Головне у практичній роботі гуртка - проведення льотних випробувань моделей, тренувальних запусків та участі у змаганнях. Адже масу позитивних емоцій викликає в дітей процес вдалого запуску змія.

Вихованці гуртка неодноразові призери обласних змагань «Повітряні змії».