Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Юні історики-краєзнавці

Керівник гуртка: Михайлова Алла Вікторівна

Як показали останні події в Україні, патріотичне виховання являється стрижневою ланкою в вихованні дітей. Історичне краєзнавство - сходинка до пізнання учнями рідного краю, реалізації інтересів у вивченні навколишнього середовища та історико-культурного надбання України та світу, формування туристсько-спортивних та краєзнавчих знань, умінь і навичок засобами позашкільної освіти.

В основу програми „Історичне краєзнавство” покладено базові блоки:

• краєзнавство;

• спортивно-туристська підготовка;

• фізична культура та безпека життєдіяльності.

2020-2021 н.р.

Вихованки  гуртка Темнохід Юлія та Зінченко Діана взяли участь в обласній акції «Сім чудес Черкащини». 

Бокітько Ігор з пошуковою роботою  «Пройшла всі кола пекла і вижила» про Вівчарик МаріюСтепанівну  посів 3 місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» та взяв участь у Всеукраїнській конференції «Українська революція: уроки і перспективи».

Вихованці гурка беруть участь у різноманітних змаганнях, ходять на екскурсії, в походи та краєзнавчі експедиції.

При плануванні екскурсій, практичних занять, подорожей та змагань беруться до уваги сезонні зміни погоди, додаткові можливості для реалізації запланованих заходів під час канікул.

гурток працює в Будинку дитячої та юнацької творчості з 2011 року. Вихованці неодноразово ставали переможцями та лауреатами в туристсько-краєзнавчих конкурсах.

Якщо тебе цікавить історія рідного краю, ти хочеш пізнати глибше своє духовне коріння, мрієш побачити різноманітні куточки своєї Батьківщини – тоді тобі до нас.