Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Ансамбль спортивного бального танцю «Колорит»

був заснований Букіною Людмилою Валентинівною в 2003 році. Почесне звання «Зразковий художній колектив» було присвоєно у 2011 році (наказ МОНмолодьспорту від 27.07.2011 №892), підтверджено у 2016 році (наказ наказ МОНУ від 18.08.2016 №996).

У 2021 році ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» присвоєно почесне звання «Народний художній колектив» (наказ МОНу від 11.10.2021 №1078)

Під час занять  в гуртку діти вивчають  танців європейської та латиноамериканської  груп , зокрема, такі як «Повільний вальс», «Віденський вальс», «Танго», «Квікстеп», «Ча-ча-ча», «Самба», «Румба», «Джайв».

Колектив досяг високої професійної майстерності, є лауреатом та переможцем багатьох міських, обласних, Всеукраїнських,  конкурсів та фестивалів .  

 

 

 

 

 

 

 

Театр естрадної пісні «Ерідан»

засновано Шастун Наталією Олександрівною у 2002 році. За 12 стрімко насичених років колектив досяг високих результатів. У 2013 році колективу  присвоєно звання «Зразковий художній колектив» (наказ МОН України №3 від від 03.01.2013р). За останні декілька років у студії займалось кілька сотень дітей віком від 5 до 18 років.

З 1 вересня 2021 року колектив очолює Кононенко Віталій Миколайович.

У гуртку проводяться заняття із співу танцю та акторської гри. Це своєрідний дитячий шоу-театр пісні, в якому синтезовано кілька жанрів: дитячі, фольклорні, патріотичні, естрадні пісні.  Цим забезпечується поглиблений і разом с тим багатогранний розвиток творчої особистості кожної дитини.

Намагаючись відповідати напрямкам музичного сучасного життя, Наталія Олександрівна постійно працює над оновленням репертуару, що дає змогу вихованцям досягати нових вершин.

У цьому навчальному році вихованці театру естрадної пісні «Ерідан»  мають перемоги міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів.

За сумлінну працю та високий рівень результативності театру естрадної пісні «Ерідан» у 2018 році присвоєно Почесне звання «Народний художній колектив» (наказ №295 МОН України від 30.03.2018).

 

 

Зразковий художній колектив «Студія образотворчого мистецтва «Перлина»

Студія образотворчого мистецтва «Перлина» була створена Ніною Василівною Корсунь у 1991 році на базі міського Будинку дитячої та юнацької творчості. За неповні 27 роки  у студії навчалось близько 2000 дітей.

У 2007 році студії образотворчого мистецтва «Перлина» присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»  (наказ №611 від 13.07.2007).

У 2017 році студії образотворчого мистецтва «Перлина» присвоєно почесне звання «Народний художній колектив» (наказ МОНУ №183 від 6.02.2017).

 

 

Творчі досягнення вихованців Народного художнього колективу  студія образотворчого мистецтва «Перлина» (керівник Корсунь Ніні Василівна).

Участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Світ Dreams» (грудень 2020 р.)

У конкурсі взяла участь вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» Бараннік Марина, яка стала лауреатом II ступеню в номінації "Образотворче мистецтво".

 

Участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Талановитий Я» (грудень 2020р.)

У конкурсі взяли участь Щербина Яна та Бублик Альбіна Учасниками було надіслано фото робіт «Осіння фантазія», «Парасольки», «Літній натюрморт», «Пташка».
За результатами конкурсу:
Бублик Альбіна - І місце;
Щербина Яна – ІІ місце.

 

У листопаді 2020 року вихованці студії «Перлина» взяли участь у міському конкурсі молодих талантів пленерного живопису «Осіння рапсодія»

У конкурсі взяли участь вихованці Щербина Яна, Хоменко Дар’я, Дехтярьова Софія . Учасниками були подані роботи з образотворчого мистецтва: «Осіння краса», «Осіння Фантазія», «Чарівниця осінь». За результатами конкурсу Щербина Яна посіла І місце у 3-ій віковій категорії, Дехтярьову Софію відзначено за оригінальність ідеї та майстерність виконання.