Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення

Будинку дитячої та юнацької творчості

Смілянської міської ради Черкаської області

у 2019 – 2020 навчальному році

 

Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради є закладом, що підпорядкований управлінню освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради. Розпочав свою діяльність 1935 року як Будинок піонерів. Рішенням виконавчого комітету Смілянської міської Ради народних депутатів від 28.11.1991 року № 543 заклад було перейменовано в Будинок дітей та юнацтва. Відповідно до рішення № 578 виконавчого комітету Смілянської міської ради від 29.06.2004 Будинок дітей та юнацтва перейменовано в Будинок дитячої та юнацької творчості.

Заклад має 5 споруд, які розташовані за адресами:

- вул. 40 р. Перемоги, 18 (площа 2136 м2 );

- вул. Соборна, 122 (площа 540 м2 );

- вул. Соборна, 124 (площа 373 м2 );

- вул. Соборна, 107а (площа 319 м2 );

- вул. Заводська, 20 (площа 505 м2 ).

Всі споруди пристосовані до проведення позашкільного навчання учнів міста.

У навчальних корпусах закладу облаштовані:

-         кабінет директора;

-         кабінети заступників директора;

-         кабінет практичного психолога;

-         методичний кабінет;

-         кабінет секретаря;

-         кабінети бухгалтерів;

-         34 навчальні кабінети;

-         майстерня;

-         2 хореографічні зали.

 

При підготовці та під час проведення занять керівники гуртків використовують наявні сучасні технічні засоби навчання: комп’ютери, сканери, звукове обладнання, копіювальну техніку, наочні посібники та матеріали.

Всі навчальні кабінети забезпечені необхідними комплектами меблів з урахуванням вікових особливостей вихованців відповідно до типових норм, засобами пожежогасіння. Освітлення відповідає нормам.

Робота гуртків при школах регламентується угодою про співпрацю між адміністрацією школи в особі директора освітнього закладу з одного боку і директора Будинку дитячої та юнацької творчості – з іншого.

Для ведення документообігу та виконання освітніх функцій використовується локальна мережа з підключенням до мережі Інтернет.

Заклад має власний веб-сайт (http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/component/content/?view=featured), офіційну електронну скриньку, (https://mail.ukr.net/desktop#msglist/f10001/p0) власну сторінку в соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/groups/bdyt.smela/).