Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Навчальні програми з позашкільної освіти

 Перелік навчальних програм, за якими працюють творчі об’єднання Будинку дитячої та юнацької творчості у 2021 – 2022 н.р. 

Творче об’єднання, ПІБ керівника гуртка

Назва навчальної програми

Затвердження навчальної програми (дата  і номер документу)

Посилання на веб-ресурс,
де розміщено програму

Художньо-естетичний напрям

 

 

 

Вокальний профіль

 

 

 

Театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник – Кононенко В.М.)

Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Музична мозаїка» / Г.Л.Паненко
Початковий рівень
1 р.н.– 2 /72;
2 р.н. – 4 / 144;
основний рівень (1-3-ій р.н.) – 4 / 144;
вищий рівень (1-2ий р.н.) – 6 / 216

Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол No 3 від 22.12.2017)

https://drive.google.com/file/d/1jWadj-ytal4_
JN35KEFYPZg_cr5_WWnO/view?usp=sharing

Вокальна студія «Юність» (керівник Даниленко М.А.)

 

       

Театральний профіль

     

Театральний гурток «Міраж» (керівник Симоненко С.І.).

 

 

Навчальна програма театрального мистецтва /
С.О.Загоняйко, Н.В.Войчук
Початковий - 4/144,
основний:
1 р.н. – 6/216;
2. р.н. – 9/324
та вищий рівні - 12/432

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657

Навчальні програми з позашкільної освіти
художньо-естетичний напрям (вокальний,
хореографічний, музичний, театральний,
цирковий профілі) Випуск 1 / Заг. Ред.
Шкура Г.А., Биковський Т.В. - К.:
Український державний центр позашкільної
освіти, 2016. – С. 178 – 196.

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

Дитячий театр «Мікс» (керівник Воробйова І.І.)

 

Навчальна програма дитячого театру «Мікс» / І.Воробйова
Початковий рівень 1 - 2р. н. – 4/144
Основний рівень 1-2 рр.н.- 6/216

Затверджено начальником управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Theatre_Mix.pdf

       

Хореографічний профіль

 

 

 

Хореографічний гурток «Шторм» (керівник Селіванов Д.М.)

 

 

 

Навчальна рограмма танцю стилю
«Брейк-данс»
Початковий рівень – 4/144,
основний – 1 р.н. – 4 / 144
2-3 р.н. – 6 /216
4 і вище р.н. – 9 / 324
та вищий рівні
1 р.н. – 9 / 324
2 .р.н. – 10 / 360

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657)

 

 

 Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі). – Випуск 1 / Заг. Ред. Шкура Г.А., Биковський Т.В. -  К.: Український державний центр позашкільної освіти, 2016. –  с.120 – 134.

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

 

Гурток естрадного танцю «Юлія» (керівник Тимохіна Ю.Г.)

 

 

Програма гуртка естрадного танцю «Юлія» / Ю.Г.Тимохіна
Основний рівень, 3 р.н.
1-2 р.н. – 4 / 144
3 р.н. – 5 / 180

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 31.08.2020)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Julia.pdf

 

 

 

Клуб спортивного бального танцю «Колорит» (керівники Букіна Л.В., Сазонець А.В.)

Спортивний бальний танець / Л.В.Букіна
Початковий: 1-2 р.н. – 4 /144
основний: 1-3 р.н. – 6 / 216
вищий рівень навчання: 1-3 р.н. – 6 / 216

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2017)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Coloryt_2018.pdf

Клуб спортивного бального танцю  «ЛАДенс»  (керівник Городов Д.М.)

Образотворчий профіль

 

 

 

Студія образотворчого мистецтва «Перлина» (керівник Корсунь Н.В.)

«ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»  / І.В.Вержбицька  

Початковий рівень (один р.н.) – 4 / 144;
основний рівень
1-2-й рік – 4 / 144;
3-4-й рік – 6 / 216;
вищий рівень (1-2-й рік) – 9 / 324

Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12-Г-322)

https://drive.google.com/file/d/1s-tSCW
SfhUuoPu7piHXNrwpz0cS-bxHu/view

Гурток образотворчого мистецтва (керівник Прусенко Н.Є.)

       

 Декоративно-вжитковий профіль

     

Гурток бісероплетіння (керівник Опара С.Є.)

 

 

 

 

 

 

 

«Мистецтво бісероплетіння» / С.Опара
Початковий – один р.н.; 4/144;
основний – один р.н.; 6/216

 

 

 

 

 

 

Погоджено консультаційно-методичною радою сектору надання методичної допомоги управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 20.10.2021)

Затверджено начальником управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області

 

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Beads.pdf

 

 

 

 

 

 

Гурток «Веселі смужки» (керівник гуртка Єрмолаєва В.Ю.)

 

 

Навчальна програма гуртка «Веселі смужки» / В.Ю.Єрмолаєва

Основний рівень

Один рік  навчання: 4/144

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2020)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Ermolaeva.pdf

 

 

 

       

Науково-технічний напрям

 

 

 

Спортивно-технічний профіль

     

Гурток авіамоделювання (керівник Омельченко В.О., Мазазолін Д.Ю.)

Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Авіамоделювання» / О.П.Липецький 3 роки навчання
Основний рівень:
1-й рік – 4 / 144 год. (діти 10-14 років);
2-й рік – 6/ 216 год. (діти 14-16 років);
вищий рівень – 10 / 360 год. (діти 16-18 років)

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України, лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)

 

https://drive.google.com/open?id=1gl1d
OEpLTF82aQxWwcimDbm5tFis9HXf

 

 

Гурток радіокерованих моделей літаків (керівник Цокота Є.В.)

Гурток судномоделювання (керівник Омельченко В.О., Мазазолін  Д.Ю.)

 

 

 

 

Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Судномоделювання» / Л.О.Пасхалова 5 р.н.
Початковий рівень (1 рік навчання) – 4/144 год.
Основний рівень
1-й рік – 6/216 год.
2-й рік – 8/288 год.
Вищий рівень:
1-й рік – 10/360 год.
2-й рік – 12/432 год.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України, лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)

 

 

 

https://drive.google.com/open?id=1m0
FurykbigjhdBgVKup0giV4Szh33oy_

 

 

 

 

       

Художньо-технічний профіль

 

 

 

Гурток ужиткового мистецтва «Чарівниця» (керівник Саєнко В.А.)

 

 

 

 

Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Виготовлення сувенірів» / Н.І.Євтушенко, О.В. Козачок, Л.О.Пасхалова 3 роки навчання
Початковий рівень (1 р.н.) – 4/144 (вік дітей 6-9 років);
основний рівень (2 роки навчання):
1-й рік – 6/216 год. (вік дітей 8-11років),
2-й рік –6 / 216 год. (вік дітей 9-12років).

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»,лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872

 

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти.Науково-технічний напрям. Випуск 5 / Заг. ред Г.А.Шкури, Т.В.Биковського

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

 

 

 

Гурток моделювання іграшок-сувенірів (керівник Чернай А.О.)

 

 

 

 

 

 

Моделювання іграшок-сувенірів / Л.М.Гайдай, О.В. Козачок, Н.І.Зубанова
2 р. н.
Початковий рівень: 4 / 144;
основний рівень: 6 / 216

 

 

 

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України, лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872

Навчальні програми з позашкільної освіти.Науково-технічний напрям. Випуск 5 / Заг. ред Г.А.Шкури, Т.В.Биковського

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

 

 

 

 

 

Школа дизайну та шиття (керівник Чернай А.О.)

 

Школа дизайну та шиття / А.Чернай
Основний рівень 1-3 р.н 6/216

 

Погоджено консультативно-методичною радо сектору надання методичної допомоги управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області (протокол від 20.10.2021 № 1)
Затверджено начальником управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Design_School.pdf

 

Гурток оригамі (керівник Корсун О.В.) 

 

 

 

 

 

 

 

Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Оригамі» / Л.А.Осадчук, В.Г.Корнієнко
5 років навчання
Початковий рівень (1 рік навчання) – 4/144 год. (діти віком 6-9 років);
основний рівень:
1-ий рік – 6/216 год. (діти віком 8-11 років);
2-ий рік – 6/216 год. (діти віком 10-13 років);
вищий рівень:
1-ий рік – 6/216 год. (діти віком 12-15 років),
2-ий рік – 6/ 216 год. (діти віком 13-16 років).

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України(лист МОН від 07.10.2019 № 1/11-8872)

 

 

 

 

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям. Випуск 5 / за заг. ред. Г.А.Шкури, Т.В.Биковського

http://udcpo.com.ua/metod_work/

 

 

 

 

  

 

Студія перукарського мистецтва «Веаuty club» (керівник Ященко Н.А.)

 

Імідж-студія «Чарівне люстерко» / Н.А.Ященко

Основний: 1 р.н. – 6/216;
вищий рівень: 1 р.н. – 6/216

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 39.08.2018 № 6) 

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Image_studio_2018.pdf

 

 

Дитяча телестудія «Я + Ти» (керівник Самарський А.С.)

 

 

Навчальна програма дитячої телестудії «Я + Ти» / Т.Арчибасова, А.Дудирєва
Основний рівень 1-3 рр.н.
1 р.н. – 4/144 год.
2-3 р.н. 6/216 год.

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 31.08.2020)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/TV.pdf

 

 

 

Радіостудія «Наш формат» (керівник Самарський А.С.)

 

 

 

Навчальна програма дитячої радіостудії «Наш формат» / А.Самарський
Основний рівень
1 р.н. – 6/216 год.

 

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 31.08.2020)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/

Edu_Programs/Radio.pdf

 

 

Дитяча інформаційна агенція «Позитив»

 

 

 

 

 

 

Дитяча інформаційна агенція «Позитив» / Ю.М.Харченко
Основний рівень
1 р.н. – 6/216 год.

 

 

 

 

 

Погоджено консультаційно-методичною радою сектору надання методичної допомоги управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 20.10.2021)

Затверджено начальником управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Черкаської області

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/DIA_Positive.pdf

 

 

 

 

 

 

       

Гуманітарний напрям

 

 

 

Гурток «Любителі англійської мови» (керівник Шерстюк Н.М.)

 

 

Любителі англійської мови / Н.М.Шерстюк
Початковий рівень:
1-2 р.н. – 4/144,
основний рівень:
1-2-ий р.н. – 4/144:
2-3 р.н. – 6/216

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2017 № 1)

 http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/

Edu_Programs/English_stars.pdf

 

 

Гурток «Happy Еnglish» (керівник Каптенко Г.В.)

 

 

Любителі англійської мови / Н.М.Шерстюк
Початковий рівень:
1-2 р.н. – 4/144,
основний рівень:
1-2-ий р.н. – 4/144:
2-3 р.н. – 6/216

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2017 № 1)

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/
navchalno-metodychne-zabezpechennia/
navchalni-prohramy

 

 

Гурток «Наша мова-калинова» (керівник  Опара С.Є.)

 

 

Програма гуртка «Наша мова-калинова» / С.Є.Опара
Основний рівень
1 р.н. – 5/180

 

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол  від 30.08.2017 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/
navchalno-metodychne-zabezpechennia/
navchalni-prohramy

 

 

Школа раннього розвитку «Ділові малюки» (керівник гуртка Саєнко В.А.)
Парціальні навчальні курси:
- Елементарні математичні уявлення
- Підготовка руки до письма
- Навчання елементів грамоти
- Основи читання
- Образотоворче мистецтво

Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку (у новій редакції) / За заг.наук. ред.Т.О.Піроженко

 

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року)

 

 

 

https://imzo.gov.ua/2017/08/10/vpevnenyj-
start-nova-redaktsiya-osvitnoji-prohramy-
dlya-ditej-starshoho-doshkilnoho-viku/

 

 

 

 

Школа раннього розвитку «Ділові малюки»
(керівник гуртка Семененко З.В.)
Парціальні навчальні курси
- «Мандруємо країною математики»;
- «У світі звуків і слів»;
- «Вправні пальчики»

Програма розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля / О.І.Білан

 

 

 

Рекомендовано МОН України (лист МОН України № 1/11-4988 від 23.05.2017)

 

 

Програма розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля / Білан О.І.; за заг.ред.О.В.Низковської. Тернопіль: Мандрівець, 2017.

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-
osvita/programi-rozvitku-ditej


Школа раннього розвитку «Ділові малюки».
Англійська для дошкільнят. (керівник Роговець О.І.)

 

Англійська мова для дітей дошкільного віку / І.А.Кулікова, Т.М.Шкваріна

 

 

Схвалено комісією з іноземної мови Науково-методичної ради з питань освіти Міністерство освіти і науки України (лист ІІТЗО від 27.08.2015 №14.1/12-Г-952)

Англійська мова для дітей дошкільного віку: програма та методичні рекомендації / І.А.Кулікова, Т.М.Шкваріна ; за заг. О.Г.Низьковської. – 3-е вид. зі змін. і доп. – Тернопіль: Мандрівець, 2015

ІSBN 978-966-634-987-8

Школа раннього розвитку «Ділові малюки» (керівник гуртка Саєнко В.А.)
6-ий рік життя
Парціальні навчальні курси:
- Елементарні математичні уявлення;
- Підготовка до письма;
- Навчання елементів грамоти;
- Образотворча діяльність

Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку / за заг. наук. ред. Т.О.Піроженко 

 

 

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року)

 

 

 

Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку / [Н.В.Гавриш, Т.В.Панасюк, Т.О.Піроженко, О.С.Рогозянський, О.Ю.Хартман, А.С.Шевчук]; За заг. наук. ред. Т.О.Піроженко. Київ : Українська академія дитинства, 2017. 80 с.

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-
osvita/programi-rozvitku-ditej

Школа раннього розвитку «Розумаха» (керівник гуртка Герасименко О.М.)
5-ий рік життя
Парціальні навчальні курси
- Основи математики «Країна цифр»
- Підготовка руки до письма «Рухливі пальчики»
- Розвиток мовлення «У світі слів»
- Дитина у світі «Світ навколо нас»
- Образотворче мистецтво «Веселкові фарби»
- Розвиток дрібної моторики «Умілі ручки»

«Я у світі». Освітня програма дітей від народження до шести років (нова ред.) / О.П.Аксьонова,  А.М.Аніщук, Л.В.Артемова та ін. / наук. кер. О.Л.Кононко

 

 

 

 

 

 

Рекомендовано  Міністерством освіти і науки України  (лист МОН України №1/11 – 6326 від 12.07.2019 р.)

 

 

 

 

 

 

«Я у світі». Програма розвитку дитини від народження до 6 років (нова ред.) / О.П.Аксьонова,  А.М.Аніщук, Л.В.Артемова та ін. / наук. кер. О.Л.Кононко. – Київ : ТОВ «МЦФЕР-Україна», 2019.

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-
osvita/programi-rozvitku-ditej

 

 

 

 

 

Школа раннього розвитку «Розумаха» (керівник гуртка Герасименко О.М.)
6-ий рік життя
Парціальні навчальні курси
- Основи математики «Країна цифр»
- Підготовка руки до письма «Рухливі пальчики»
- Розвиток мовлення «У світі слів»
- Дитина у світі «Світ навколо нас»
- Образотворче мистецтво «Веселкові фарби»
- Розвиток дрібної моторики «Умілі ручки»

Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку (у новій редакції) / за заг.наук. ред.Т.О.Піроженко

 

 

 

 

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року)

 

 

 

 

 

 

 

https://imzo.gov.ua/2017/08/10/vpevnenyj-
start-nova-redaktsiya-osvitnoji-prohramy-
dlya-ditej-starshoho-doshkilnoho-viku/

 

 

 

 

 

 

Школа раннього розвитку «Baby Старт» (керівник Олефіренко Г.І.)
5-ий рік життя
Парціальний навчальний курс «Основи математики»

«Я у світі». Освітня програма дітей від народження до шести років (нова ред.)/ О.П.Аксьонова,  А.М.Аніщук, Л.В.Артемова та ін. / наук. кер. О.Л.Кононко

Початковий рівень 2/ 72

Рекомендовано  Міністерством освіти і науки України  (лист МОН України №1/11 – 6326 від 12.07.2019 р.)

 

«Я у світі». Програма розвитку дитини від народження до 6 років (нова ред.) / О.П.Аксьонова,  А.М.Аніщук, Л.В.Артемова та ін. / наук. кер. О.Л.Кононко. – Київ : ТОВ «МЦФЕР-Україна», 2019.

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-
osvita/programi-rozvitku-ditej

Школа раннього розвитку «Baby Старт» (керівник Олефіренко Г.І.)
5-ий рік життя
Парціальний навчальний курс «Перші кроки в англійській мові»

 

 

«Перші кроки в англійській мові» // ЗБІРНИК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СОЦІАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО НАПРЯМУ ШКОЛИ РАННЬОЇ РОЗВИТКУ «МАЛЮК» (Укладачі: Одержеховська В. І., Гонор О. Л., Іванова І. М. , Левенець В. І. , Левенець Н. П. , Ніколаєнко Л. І., Смертяк К. М., Тиха Н. П., Тоскуєва Л. М., Чаус І. В., Шаповал Л. В.) 

Початковий рівень 2/ 72

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН від 30.01.2018 № 1/11-1020)

 

 

 

 https://drive.google.com/file/d/1N8Bw-NTpL
8GwT5uoL70LFueeEHQg6g7P/view?usp=sharing

 

 

 

 

       

Соціально-реабілітаційний напрям

 

 

 

Клуб спілкування дітей із особливими потребами «Сорока» (керівник Чернай А.О.)

 

Навчальна програма творчої майстерні «Ручками, ручками» /А.Чернай
Початковий рівень
1 р.н. - 1/36 год.

 

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2017)

Навчальна програма творчої майстерні
«Ручками, ручками»

 

 

 

       

Туристсько-краєзнавчий напрям

 

 

 

Гурток «Спортивний туризм» (керівники Молчан В.О., Молчан Є.П.)

 

 

 

 

Навчальна програма з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму з видів спортивного туризму («Пішохідний туризм») / авт. кол.: Глей В. І., Горобець Н.В., Іванов О.В., Колотуха О.В., Кондратенко О.М., Куцевалов А.В., Матюшков О.С., Наровлянський О.Д., Полохін В.Г., Пшінка Б.О., Тимошевська Ю.В.
Основний рівень,
1-3 р.н. - 6/216

Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12-Г-315)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-
osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-
programi/turistsko-krayeznavchiy-napryam/

 

 

 

 

Гурток «Геологічне краєзнавство» (керівник Антоневич Т.І.)  

«Геологічне краєзнавство» / Скриль І. А.
Основний рівень:
1-3 р.н. - 6/216

Схвалено до видання з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист Міністерства освіти і науки України від 14.07.2017 № 1/11-7082)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-
osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-
programi/turistsko-krayeznavchiy-napryam/

Туристсько-оздоровчий гурток (керівник Шкварець І.В.)

 

 

Туристсько-оздоровчий гурток / І.В.Шкварець
Основний рівень:
1-2 р.н. – 6/216

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 07.12.2017 № 3)

 

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Tourist_H.pdf

 

 

«Юні історики-краєзнавці» (керівник – Михайлова А.В.)

 

 

«Історичне краєзнавство» / Д.Г.Омельченко, О.А.Савчук
Основний рівень
1-3 р.н. - 6/216

 

Схвалено до видання з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист Міністерства освіти і науки України від 14.07.2017 № 1/11-7083)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-
osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-
programi/turistsko-krayeznavchiy-napryam/

 

 

       

Еколого-натуралістичний напрям

 

 

 

Гурток «Природа і фантазія» (керівник Бондар Л.О.)

 

«Природа і фантазія» / Т.Ю.Арчибасова, Л.О.Бондар
Початковий рівень
1-2 р.н. – 4/144.
Основний рівень
1 р.н. – 6/216

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (39.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/
navchalno-metodychne-zabezpechennia/
navchalni-prohramy

 

       

Військово-патріотичний напрям

 

 

 

Гурток «Джура-турист-краєзнавець» (керівники гуртків Антоневич Т.І., Михайлова А.В., Молчан Є.П., Шкварець І.В.)

Навчальна програма гуртка «Джура-турист-краєзнавець» / А.В.Михайлова
Основний рівень
1 р.н. – 6/216

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Djura_tourist.pdf

 

       

Фізкультурно-спортивний напрям

 

 

 

Шаховий клуб «Вертикаль» (керівник Карчевський А.А.)

 

Шахи / А.А.Карчевський
Початковий рівень:
1 р.н. – 6/216
Основний рівень:
1 – 2 р.н.- 6/216

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Chess.pdf

 

Баскетбол (керівник Петренко І.В.)

 

 

Навчальна програма гуртка «Баскетбол» / І.В.Петренко
Основний рівень:
1-4 р.н. – 6 / 216

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/Basketball.pdf

 

 

Спортивний клуб «Борець» (керівник Панчоха М.І., Маркарян Е.М.)

 

 

 

 

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності з вільної боротьби

 

 

 

Програма обговорена та схвалена науково-методичною комісією Міністерства молоді та спорту України, Асоціацією спортивної боротьби України та отримала експертну оцінку Вченої ради ДНДІФКС

 

Боротьба вільна: чоловіки, жінки. Навчальна програма для дитячо–юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо–юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю / В.І. Шандригось, В.В.Яременко, М.В.Латишев, Р.В.Первачук, В.Ю.Чікало. – Київ: АСБУ, 2019. – 104 с.

http://www.bdut-smila.com.ua/images/docs/
Edu_Programs/FF.pdf

Гурток бойових мистецтв «Торнадо» (керівник Діхтяр Р.В.)

 

 

 

 

 

«КАРАТЕ – ТРЕНУЄМОСЯ РАЗОМ» / І.О.Когут, В.Л.Маринич, К.В.Чебанова   

Початковий рівень
2 роки навчання

 

 

 

 

Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 2 від 26.06.2019 року, лист ІМЗО від 08.07.2019 № 22.1/12-Г-588)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-
osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-
programi/fizkulturno-sportivniy-napryam/

 

 

 

 

 

Настільний теніс (керівник Цьома С.Г.)

 

 

 

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з настільного тенісу

Програма обговорена та ухвалена Федерацією настільного тенісу України, отримала експертну оцінку фахівців Міністерства освіти, молоді та спорту України

https://sport.gov.ua/storage/app/sites/16/
Sport/Programy_navchalni/2014/1/navchalna-
programa-tenis-nastilnii.pdf

 

 

Юні гімнастки (керівник Мартіян К.В.)

 

 

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл з художньої гімнастики /Ж.Білокопитова

 

 

Програма обговорена та ухвалена Федерацією художньої гімнастики України, отримала експертну оцінку фахівців Міністерства освіти, молоді та спорту України

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/20003 

https://sport.gov.ua/storage/app/sites/16/
Sport/Programy_navchalni/2016_2015/
programa-hydojnya-gimnastika.zip

Футбольний клуб «Скіф» (керівники Коломієць В.А., Крамаренко Д.І., Моцар Р.В.)

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності з футболу

Програма обговорена та ухвалена Федерацією футболу України, отримала експертну оцінку фахівців Міністерства освіти, молоді та спорту України

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/13878

https://sport.gov.ua/storage/app/sites/
16/Sport/Programy_navchalni/2014/1/
programa-fytboly.rar

Стрільба з лука (керівник Цокота Є.В.)

 

 

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності зі стрільби з лука / В.В.Ткачек, О.А.Лучкевич

Програма обговорена та ухвалена Федерацією стрільби з лука України, отримала експертну оцінку фахівців Міністерства освіти, молоді та спорту України

https://sport.gov.ua/storage/app/sites/
16/Sport/Programy_navchalni/2014/1/
programa-strilba-z-lyka.pdf

 

 

       

Оздоровчий напрям

     

Оздоровча гімнастика (керівник Мартіян К.В.)

 

 

 

 

 

«ОЗДОРОВЧА ГІМНАСТИКА» / В.Л.Маринич 

Початковий рівень
Один р.н. 4/144

 

 

 

 

Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах, протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 2 від 26.06.2019 року, лист ІМЗО від 08.07.2019 № 22.1/12-Г-590)

 

https://drive.google.com/open?id=
1bbvYTbxt_ZdkuZUfoLhcuuJ1EQAg5ZtP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчальні програми, рекомендовані МОН України

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/

Гуманітарний напрям

Дослідницько-експериментальний напрям

Еколого-натуралістичний

Науково-технічний напрям

Оздоровчий напрям

Соціально-реабілітаційний напрям

Туристсько-краєзнавчий напрям

Фізкультурно-спортивний напрям

Художньо-естетичний напрям

Військово-патріотичний напрям

 

Збірки навчальних програм

http://udcpo.com.ua/metod_work/