Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму «Особиста смуга перешкод»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівники гуртка Молчан Є.П., Молчан В.О.) взяли участь в обласних змаганнях з пішохідного туризму
«Особиста смуга перешкод», що проходили у м. Черкаси
Команда БДЮТ «Кіперка» забрала 7 призових місць.
Переможці ІІ класу дистанції:
І місце - Хабанько Вікторія;
ІІ місце - Чернишенко Наталія;
ІІІ місце - Марченко Аліна;
І місце - Попов Артем;
ІІ місце - Улащенко Євген;
Переможці на дистанції ІІІ класу дистанції:
І місце - Калашникова Любов;
ІІ місце - Воронюк Олеся ;
Чемпіони області заряджені перемагати.

 

Участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Осінній лист»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівники гуртка Молчан Є.П., Молчан В.О.) взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Осінній лист», що відбулись у лісовому масиві м. Черкаси. У змаганнях були зареєстровані
9 команд із закладів загальної середньої освіти, центрів, станцій, туристських клубів, інших молодіжних та учнівських організацій Черкаської області. Всього взяли участь 97 спортсменів. Учасники змагалися у вікових групах ч/ж 10, 12, 14, 16
років. Серед переможців дистанції першого класу, молодша група, юнаки:
І місце - Хом’яченко Максим;
ІІІ місце - Луценко Артем.
Дівчата:
І місце - Науман Анжеліка.
Старша група юнаки:
І місце - Гнатюк Богдан.

 

Онлайн-фотоконкурс «Дідусь, бабуся, до вас я пригорнуся»

Розпочато онлайн-конкурс світлин «Дідусь, бабуся, до вас я пригорнуся»
Світлини конкурсантів на задану теми опубліковано у соціальній мережі Facebook на сторінці БДЮТ Сміла

 

Онлайн-виставка «Осінній вернісаж»

Керівником гуртка «Природа і фантазія» Бондар Л.О. була представлена онлайн-виставка творчих робіт вихованців «Осінній вернісаж» (режим доступу https://docs.google.com/document/d/1fI0VSUypB097ozM3rzNSawdj5VK8W0rv/edit )


Онлайн майстер-клас «Осінній декоративний віночок»

У соціальній мережі Facebook на сторінці БДЮТ Сміла опубліковано майстер-клас від Анни Чернай, керівника школи дизайну і шиття, «Осінній декоративний віночок». Виготовлені віночки прикрасять оселі вихованців.

 

Онлайн майстер-класи «Осінні барви», «Осіння парасолька»

У соціальній мережі Facebook були опубліковані онлайн майстер-класи: «Осінні барви», «Осіння парасолька» (Саєнко В.А., керівник гуртка ужиткового мистецтва «Чарівниця»). Усі бажаючі вихованці закладу мали змогу виготовити аплікації, представлені у майстер-класах, виконані з природного матеріалу. Жолуді, каштани, шишки і горіхи, насіння і ягоди, та ще різнокольорові листя - все це універсальні матеріали, на які така щедра осінь.


Участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Talents - 2021» та Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Світ мистецтва»

У Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Talents - 2021» та Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Світ мистецтва», що проходив у м. Київ взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.)
Результати участі у конкурсі:
Синьогуб Крістіна - гран-прі;
Малюкова Марина - перше місце;
Чуприна Артур - перше місце;
Дралов Андрій - друге місце.

 

Онлайн-челендж «Мій вік – моя нова ціль»

До онлайн-челенджу «Мій вік – моя нова ціль» доєднались вихованці клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Цьома С.Г.), вихованка гуртка «Юні історики-краєзнавці» (керівник гуртка Михайлова А.В.), вихованці гуртка «Стрільба з лука» (керівник гуртка Цокота Є.В.) керівники гуртків Молчан Є.П., Опара С.Є. , виконавши різні спортивні вправи.  Челендж проводиться у соціальній мережі Facebook (культорганізатор Сінаєвська В.В.).

 

Участь у Кубку України з судномодельного спорту (ІІ етап – фінал)

Вихованці гуртка «Судномоделювання», (керівник гуртка Омельченко В.О.) стали учасниками змагань Кубку України з судномодельного спорту (ІІ етап – фінал), що відбувся у м. Сміла. Всього у змаганнях взяли участь 12 команд, 50 учасників.
Команда «Швидкість» м. Сміла посіла І місце.
Переможці змагань:
Ножко Семен FSRV – 3.5 – І місце; Перекуча Максим FSRV – 15 –І місце;
Омельченко Віктор FSRV – 35 –І місце;
Ткаченко Михайло FSRV – 7.5 – ІІІ місце;
Омельченко Віктор FSRV – 15 – ІІІ місце.

 

Участь у ХХV Міжнародному багатожанровому дистанційному фестиваль-конкурсі мистецтв «Скарби нації»

Вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.) взяли участь у ХХV Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Скарби нації», що відбувся у м. Київ.
Результати участі у конкурсі:
Синьогуб Крістіна - гран-прі;
Малюкова Марина – І місце;
Чуприна Артур – І місце;
Дралов Андрій – ІІ місце.

 

Колективна творча справа «Ми за мир!»

Вихованці школи раннього розвитку «Ділові малюки» (керівник гуртка Саєнко В.А.) взяли участь у колективній творчій справі «Ми за мир» Діти ознайомились із багатогранними поняттями «мир», «порозуміння» та, як символ єднання,  створили панно з паперових долоньок.

 

Пісенно-поетичний батл «Чорнобривців насіяла мати…»

В рамках Дня юного натураліста серед вихованців гуртків Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.), «Юні історики-краєзнавці» (керівник гуртка Михайлова А.В.), «Туристсько-оздоровчий» (керівник гуртка Шкварець І.В.) проведено пісенно-поетичний батл «Чорнобривців насіяла мати…». Діти пригадували пісні та вірші, які були пов’язані з живою та неживою природою (культорганізатор Сінаєвська В.В.)

 

Майстер-клас «Хризантема з фоамірану»

Для вихованців гуртка ужиткового мистецтва «Чарівниця» проведено майстер-клас «Хризантема з фоамірану» Вихованці ознайомились з технологією виготовлення квітів з фоамірану та власноруч створили неповторні вироби,
якими оздоблять власні оселі.

 


Відкриті міські змагання з футболу до дня міста Сміла

До дня міста Сміли відбувся відкритий міський турнір з футболу. Організаторами змагань виступили Будинок дитячої та юнацької творчості (керівники гуртків Крамаренко Д. І.,
Коломієць В. А.) та управління освіти молоді та спорту.
В турнірі взяли участь 4 команди 2013-2014 р.н.
Запрошені команди з м. Черкаси: Юність -1, Юність -2, СДюшор Чайка; м. Сміла: Скіф.
Команда Скіф (м. Сміла) посіла ІІ місце.
Малий кубок розіграли дві команди 2015 р.н .: Юність (м.Черкаси) - Скіф ( м. Сміла )
Рахунок матчу 1:0 на користь команди Скіф ( Сміла )
Неймовірно емоційний день, відразу дві команди смілянського футбольного клубу «Скіф» обіграли команди з м. Черкаси з рахунками 7:2 та 1:0.
Всі команди були нагороджені солодкими призами від спонсорів.

 

Участь у відкритому Чемпіонаті з греко-римської боротьби, присвяченому Дню міста Черкаси

Вихованці спортивного клубу «Борець» взяли участь у відкритому чемпіонаті з греко-римської боротьби, присвяченому Дню міста Черкаси. Змагання відбулись у м.Черкаси в спортивному клубі «Будівельник» серед юнаків 2007-2009, 2012-2013 року народження, та зібрали близько 160 чоловік з 11 команд України.
За результатами змагань:
Клименко Захар, 26 кг - І місце;
Соболєв Тимофій, 26 кг -ІІ місце ;
Кузьменко Даміан, 29 кг - І місце;
Скрипник Артур, 50 кг – І місце;
Мартинюк Денис, 62 кг – І місце ;

 

 

Участь в обласному святі танцю

У рамках Дня міста вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртка Букіна Л.В., Букіна А.В.), Зразкового художнього колективу клубу спортивного бального танцю «ЛАДенс» (керівник гуртка Городов Д.М.), ансамблю класично-естрадного танцю «Юлія» (керівник гуртка Тимохіна Ю.Г.) взяли участь у обласному святі танцю, продемострувавши танцювальні композиції «STARS», «Сонячний вальс» «Дівочий настрій», «Маска» та танці латино-американської, європейської програм.


Командні естафети з баскетболу до дня м. Сміла

Було проведено 6 тестових командних естафет та 2 індивідуальних «снайперських» конкурси. Перемогу отримала команда «Черкаські мавпи -2008», у складі якої взяли участь 2 вихованця БДЮТ, які зараз тренуються в Черкасах.
Друге місце отримала команда «Dream team»(ЗНЗ №7).Третіми стали учні Гімназії ім. В.Т. Сенатора.

 


Участь у турнірі на Кубок м. Сміла з UFMMA

Вихованці клубу бойових мистецтв «Торнадо» (керівник гуртка Діхтяр Р.В.) взяли участь у турнірі на Кубок м. Сміла зі змішаних бойових мистецтв UFMMA. У поєдинку зустрілися кращі спортсмени з різних міст Черкаської області:
Сміли, Черкас, Кропивницького, Тального та інших.
За результатами змагань:
Віштак Денис посів ІІ місце;
Корольков Богдан - ІІ місце.
Учасники продемонстрували свої вміння та жагу до перемоги. Переможці були нагороджені сертифікатами від головного спонсору, мережі магазинів побутової техніки «АССОЛЬ» та медалями від відділу освіти, молоді та спорту.
Захід відбувся за підтримки СК «Прайд» та ГО «GigaSPORTLine” СК «Торнадо»

 

Шахово-шашковий турнір до Дня м. Сміла

Вихованці шахового клубу «Вертикаль» (керівник гуртка Карчевський А.А.) взяли участь у відкритому турнірі з шахів та шашок до Дня м. Сміла.
Переможцями із шахів стали:
Яненко Денис, Лихолай Анатолій, Шевцов Андрій - І місце.
Із шашок:
Баранов Дімітрій, Золотоверха Настя - І місце;
Хлівний Артем, Вікторжевський Денис - ІІ місце ;
Борболюк Аня, Пасічник Матвій - ІІІ місце.

 

Пізнавальна гра «Безпечним будь»

У рамках тижня безпеки руху «Увага. Діти на дорозі!» для вихованців Народного Художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Кононенко В.М. ), гуртка англійської мови «HappyEnglish» (керівник гуртка Каптенко А.В.) проведено пізнавальну гру «Безпечним будь». Вихованці стали учасниками ігор «Дорожній лабіринт», «Майстерня знаків», «Виправ помилку», «Світлофор».

 

Квест «Мій друг -дорожній рух»

У рамках тижня безпеки руху дітей «Увага. Діти на дорозі!» був проведений квест «Мій друг дорожній рух». У квесті взяли участь вихованці клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Цьома С.Г.). Діти виконували завдання квесту на станціях: «Загадкова», «Дорожня грамота», «Дорожній театр», «Дорожня майстерня», «Дорожній кросворд». Виконавши всі завдання вихованці отримали пазли, склавши який визначили дорожній знак «Пішохідний перехід» (культорганізатор Сінаєвська В.В.).

 

Онлайн-челендж «Мій вік – моя нова ціль»

Культорганізатором Сінаєвською В.В. розпочато челендж «Мій вік – моя нова ціль», до якого доєднались вихованці клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник Цьома С.Г.), виконавши різні спортивні вправи. Челендж проводиться у соціальних мережах Facebook

 

Участь у ХVIII Всеукраїнському конкурсі-фестивалі виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови

У конкурсі, що відбувся у м.Одеса, взяли участь вихованці театрального гуртка «Міраж» Ель Анссарі Маліка, Дерев’янко Юрій, Мироненко Яромир, Мироненко Едуард,
Мороз Сергій, Мороз Артем, Ховко Михайло, Ховко Анастасія, Яшник Вероніка, Судак Захар (керівник гуртка Симоненко С.І.). Учасниками були майстерно виконані гуморески П. Глазового та О. Вишні. За результатами конкурсу вихованці в різних вікових категоріях посіли сім перших та одне друге місце.


Заходи до До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру

До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру розроблено кейс заходів «Бабин Яр. Рана, яка болить і сьогодні» (методист Михайлова А.В.). Кейс розміщено на освітній платформі Google Classroom «Віртуальна учительська». Було розміщено матеріали з теми, а саме: «Віртуальна виставка», «Бабин яр. Дорога смерті», інформаційні хвилинки «Розповіді очевидців», «Історія дитини, яка вижила», «Українські Праведники: історії тих хто рятував і тих хто вижив». Заходи з кейсу розміщені педагогами на освітніх платформах творчих об’єднань.

 

Участь у обласному челенджі «Туризм – стиль життя!»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівники гуртка Молчан В.О. та Молчан Є.П.) взяли участь у обласному челенджі «Туризм – стиль життя!». У соціальних мережах Facebook та Instagram, на You-Tube каналі з хештегом #Туризм_стиль_життя #ОЦТКІЕ_Черкаси були розміщені фото та відеоматеріали з діяльності гуртка за темою «Туризм – стиль життя!», які пов’язані з туризмом.

 

Участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Talents - 2021» та Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Світ мистецтва»

У конкурсі, що проходив у м. Київ взяли, участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» Малюкова Марина, Дралов Андрій, Синьогуб Крістіна (керівник гуртка Воробйова І.І.) та вихованці гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Опара Софія, Яковлєва Анастасія (керівник гуртка Опара С.Є). Учасниками були представлені твори «Батько», «Пам'ять, мов птаха», «Європейський вибір» та вироби декоративно-ужиткового мистецтва «Гіацинти», «Сакура».
Результати конкурсу очікуються.

 

Участь у VI Міжнародному театральному фестивалі аматорських театрів «Fortuna_Fest»

У конкурсі, що відбувся у м.Черкаси, взяли участь вихованці театрального гуртка «Міраж» Маліка Ель Анссарі, Юрій Дерев’янко, Яромир Мироненко, Едуард Мироненко, Сергій Мороз, Артем Мороз, Михайло Ховко, Анастасія Ховко, Вероніка Яшник (керівник гуртка Симоненко С.І.). Учасниками були продекламовані вірші «Тримайся, моя рідна Україно», «Єднаймося ж, брати мої», «Моя Україна», «Я хочу миру!», «Тарас», гуморески «Про красу і силу», «Перший лист», «Що таке є свиня?». За результатами конкурсу вихованці посіли два других та два третіх місця.

 

Пізнавальна гра «Безпечним будь»

У рамках  тижня безпеки руху  «Увага. Діти на дорозі!» для вихованців Народного Художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Кононенко В.М. ),  гуртка англійської мови «HappyEnglish»  (керівник гуртка Каптенко А.В.) проведено пізнавальну гру «Безпечним будь». Вихованці стали учасниками ігор «Дорожній лабіринт», «Майстерня знаків», «Виправ помилку», «Світлофор».

 

Туристичний квест «Здоровим бути модно»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) взяли участь у туристичному квесті «Здоровим бути модно». Захід передбачав навчання вихованців навичкам першої медичної допомоги. Діти пройшли станції: «Накладання шини», «Транспортування потерпілого», «Перев’язка кінцівки», «Надання першої медичної допомоги при втраті свідомості», «Надання першої медичної допомоги при порізах». Команди показали гарні результати, були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

 

Естафети «Прикольні – баскетбольні»

Спортсмени гуртка «Баскетбол» взяли участь у естафетах «Прикольні – баскетбольні», організованих керівником гуртка Петренком І.В. Учасники виконували завдання із баскетбольними м’ячами, які формували необхідні для здорового способу життя якості (витривалість, швидкість, силу, координацію рухів, точність, спритність).

 

Гімнастичні руханки «Вишукані та граційні»

Для вихованців гуртка «Юні гімнастки» (керівник гуртка Мартіян К.В.) проведено гімнастичні руханки «Вишукані та граційні». Гімнастки отримали змогу виконати елементи зі свого виду спорту.

 

Спортивні естафети «Cool games»

Для юних спортсменів клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник клубу Цьома С.Г.) були проведені естафети «Cool games». Дві команди пройшли етапи змагань, під яких були використані елементи настільного тенісу. Естафети «Швидкі м’ячі», «Прихопи друга», «Передай м’яч», «Поміняймося місцями», «Шалена фішка» спрямовані на розвиток швидкості реакції, координацію, кмітливість, спритність і точність при виконанні рухів.

 

Спортивно-розважальні естафети «Тренер і я – спортивна сім’я»

Для вихованців спортивного клубу «Борець» (керівники гуртка Панчоха М.І., Маркарян Е.М.) проведено спортивно-розважальні естафети «Тренер і я – спортивна сім’я». Учасники отримали досвід командної гри та як нагороду за перемогу - солодкий приз.

 

Онлайн-гра «Що я знаю про спорт?»

До Дня Міжнародного Олімпійського дня культорганізатором Сінаєвською В.В. організовано онлайн-гру «Що я знаю про спорт?» У грі взяли участь вихованці клубу бойових мистецтв «Торнадо» (керівник гуртка Діхтяр Р. В.), клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник Цьома С.Г.), гуртка «Любителі англійської мови» (керівник гуртка Шерстюк Н. М.). Вихованці виконували завдання на знання визначних подій у спорті.