Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

«Таланти та їх шанувальники»

Творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості

 

День захисту дітей 2021 у Смілі

Фотоколаж «Щасливі діти»  #Деньзахистудітей2021уСмілі

 

Участь у онлайн-концерті  «Щасливі мелодії дитинства»  #Деньзахистудітей2021уСмілі

 

«Хай яскраво сонце світить, хай живуть щасливо діти!»

Вітання з Міжнародним днем захисту дітейвід вихованців Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+ТИ» (керівник гуртка Дудирєва А.Ю.) #Деньзахистудітей2021уСмілі

 

Квест «Туристичне містечко «У пошуках пригод»

До Міжнародного дня захисту дітей для вихованців закладу проведено квест «Туристичне містечко «У пошуках пригод». Діти мандрували по станціях «Підвісна колода», «Метелик», «Туристична палатка», Тенісна», «Краєзнавча», «Танцювальна». та незабутніми гостями програми стали «Ляльки-велетні», які дарували чудовий настрій впродовж усієї програми. Яскравим подарунком був виступ  команди  черлідингу «Драйв».

Відеоролик «Посміхнись мені»  #Деньзахистудітей2021уСмілі

Інсценізація «Як Петрик позбувся шкідливих звичок»

Вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» продемонстрували інсценізацію «Як Петрик позбувся шкідливих звичок» для своїх однолітків. Театралізований виступ містив в собі заклик до здорового способу життя (керівник гуртка Воробйова І.І.)

 

Виховна година до Дня вишиванки «Шануємо українські традиції»

До Дня української вишиванки для вихованців гуртка ужиткового мистецтва «Чарівниця» було проведено виховну годину «Шануємо українські традиції». Діти дізнались про історію виникнення свята, розгадали історичну вікторину та виготовили декоративні паперові вишиваночки. (керівник гуртка Саєнко В.А.)

 

Інтерактивне спілкування «Вибір за тобою»

Серед вихованців гуртка «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) проведено інтерактивне спілкування «Вибір за тобою». Гуртківці обрали у переліку буденних справ позитивні та негативні звички, а також ті, які викликають залежність і найбільше шкодять здоров’ю. Опісля отримали змогу за допомогою глобусу, який символізував передачу отриманих знань у світ, поділитися один з одним вибором здорового способу життя. Діти визначили для себе важливість популяризації здорового способу життя і занотували побажання для своїх однолітках на плакаті (культорганізатор Сінаєвська В.В.).

 

Відкритий Чемпіонат м.Сміла з настільного тенісу серед юнаків та дівчат до Міжнародного дня сім'ї

Відбувся відкритий Чемпіонат м.Сміла з настільного тенісу серед юнаків та дівчат до Міжнародного дня сім'ї.

Наші переможці:

Хлопці 2003-2007:
Цьома Іван – І місце;
Лихолай Анатолій – ІІІ місце; 

2008-2010:
Шевцов Андрій – ІІ місце;
2011 і молодші
Береза Денис – ІІІ місце

Дівчата 2007-2009:
Пазенко Софія – ІІІ місце;
Головний суддя змагань Цьома С.Г.

 

Весняна першість з шахів серед юнаків та дівчат

Відбулась весняна першість з шахів серед юнаків та дівчат шахового клубу «Вертикаль» (керівник гуртка Карчевський А.А.).

Призери змагань:

Група 1:
Яненко Денис - І місце;
Кобзар Даня - ІІ місце;
Мельник Віка - ІІІ місце.    
Група 2:
Шамота Ваня - І місце;
Цюпа Денис - ІІ місце;
Кофанова Мирослава - ІІІ місце.  
Група 3:
Ананко Давід - І місце;
Ховко Настя - ІІ місце;
Хлівний Артем - ІІІ місце;    
Група 4:
Малишевський Веніамін - І місце;  
Малишевський Авенір - ІІ місце;
Бас Артем - ІІІ місце.
Група 5:
Пушкар Валерія - І місце;
Пошиваник Злата - ІІ місце;
Мірошніченко Софія - ІІІ місце.

 

Участь у обласних змаганнях з баскетболу Аматорської ліги сезону 2020-2021р.р.

Вихованці гуртка «Баскетбол» Арсеєнко Євгеній та Іванченко Єгор у складі чоловічої команда «Ассоль» взяли участь у обласних змаганнях з баскетболу Аматорської ліги сезону 2020-2021р. та стали Чемпіонами дивізіону «Б» (керівник гуртка Петренко І.В.)


Фінальні змагання з шашок серед вихованців

Відбулись фінальні змагання з шашок серед вихованців ДНЗ №23. Організатор змагань - керівник шахового клубу «Вертикаль» Карчевський А.А.

Переможці серед хлопців:
Одородько Владик – І місце;    
Яценко Андрій - 2 місце;
Гладкий Артем - 3 місце.
Переможці серед дівчат:
Золотоверха Настя - 1 місце;
Гребініченко Поліна - 2 місце;
Кучер Софія - 3 місце.

 

18 березня 2021 року у м. Черкаси відбувся обласний конкурс "Збережемо першоцвіти"

У конкурсі взяли участь вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Залевська Олеся, Єрмолаєва Дар'я, Саєнко Анастасія, Білова Луїза, Щербатюк Яна, Лазовська Олександра (керівники гуртків С.Опара, О.Корсун , В.Саєнко, Л.Бондар , В.Єрмолаєва., Н.Корсунь ). Вихованцями були представлені роботи «Крокуси», «Наші милі першоцвіти», «Бережімо красу природи!», «Підсніжники», «Першоцвіти збережу!», «Первоцвіти потребують захисту!».

За результатами конкурсу наші рукодільниці посіли чотири перших та одне друге місце. Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень!!!

 

Участь у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Орнамент долі»

У конкурсі, що відбувся у м. Київ взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» Марина Малюкова, Влада Міщенко, Крістіна Синьогуб (керівник Інна Воробйова) та вихованка гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Олеся Залевська (керівник Світлана Опара). Учасниками були підготовлені та представлені відеозаписи творів «Інтернет – це сила», «Бідне цуценя» та фото робіт «Сердечко», «Фіалки», чобіток «Янголята». Результати конкурсу очікуються.

 

Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Травневий дивертисмент»

У конкурсі, що відбувся у м.Черкаси взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Людмила Букіна, Анна Букіна). За результатами конкурсу колективи посіли одне перше, одне друге та одне третє місце.


Участь у VІ турі Чемпіонату Черкаської області з футболу у віковій категорії серед юнаків 2006-2007 р. н. сезону 2020-2021 років

Вихованці футбольного клубу «Олімп» Будинку дитячої та юнацької творчості у складі команди ФФК «Зоря – Академія» Черкаського району взяли участь у VІ турі Чемпіонату області з футболу, що відбувся у с. Білозір’я. Суперником нашої команди були однолітки з м. Черкаси. Наша команда здобула перемогу з рахунком 2:1 (керівник гуртка В’ячеслав Коломієць)

 


Участь у фіналі Чемпіонату Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років

22-24 травня в НВК «Лідер» відбувся фінал Чемпіонату Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років. У Чемпіонаті взяли участь вихованці шахового клубу «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник клубу Карчевський А.А.).

Результати нашої команди:

Серед юнаків:
Продайвода Михайло - 1 місце;   
Бабенко Гордій - 2 місце;
Яненко Денис - 3 місце;
Серед дівчат:
Безсонна Поліна - 1 місце;      
Федун Валерія - 2 місце;
Калашник Анна - 3 місце;

 

 

Участь у Відкритому Чемпіонаті м. Черкаси з футболу серед дітей 2009-2010 р.н. (V тур)

Вихованці футбольного клубу «Олімп» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка В’ячеслав Коломієць) взяли участь у V турі відкритого Чемпіонату м. Черкаси з футболу. Суперником нашої команди була команда СДЮСШОР – «Чайка» м. Черкаси. Наша команда перемогла з рахунком 3:0.

 


Участь у турнірі на Кубок міського голови із греко - римської боротьби

Вихованці спортивного клубу «Борець» (керівники гуртка Марина Панчоха та Едуард Маркарян) взяли участь у турнірі на Кубок міського голови із греко-римської боротьби, який проходив у м. Черкаси.  На змагання прибули понад 200 спортсменів віком від 8 до 12 років.Юні борці з’їхалися із 14 міст України!
Наші результати: Клименко Захар 24кг – І місце; Скрипник Артур 50кг – І місце;Громов Денис – ІІІ місце.


Творчий вечір «Модулі життя Віки Сінаєвської»

Для вихованців театрального гуртка «Міраж», Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс», Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+Ти» був організований творчий вечір «Модулі життя Віки Сінаєвської», у рамках якого діти декламували поезію поетеси та отримали у подарунок збірки прози та поезії «Модулі життя» з автографом авторки.

 

Участь у обласному етапі Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму

У м.Черкаси відбувся обласний етап чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму. У чемпіонаті взяли участь представники з різних регіонів Черкаської області.
Цього дня серед учасників чемпіонату панував не лише дух боротьби за призові місця, а й безмежна радість знову зустрітися разом у великій туристичній родині.
Наші вихованці посіли:
І місце - зв’язка Федотов Артем, Воронюк Олеся;
ІІ місце - зв'язка Калашникова Любов, Марченко Аліна.
(керівник гуртка Євгеній Молчан).


Участь у чемпіонаті України «Прудкий м’яч» серед юнаків та дівчат 2010 р.н. та молодші з тенісу настільного на 2021 рік

Вихованець клубу настільного тенісу «Енергія» Андрій Шевцов у складі команди Черкаської області посів 3 місце у Чемпіонаті України «Прудкий м’яч» серед юнаків та дівчат 2010 р.н., що проходив у м. Запоріжжя.  У чемпіонаті взяли участь 17 команд з міст України. У парному розряді Гриценко Артем – Шевцов Андрій посіли 4 місце (керівник гуртка Світлана Цьома).

 

ІІ випуск спецпроєкту «Юні, талановиті, незалежні»

Вихованці Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+ТИ» (керівник гуртка Алла Дудирєва) підготували ІІ випуск спецпроєкту «Юні, талановиті, незалежні». Випуск присвячений найталановитішими вихованцям гуртків «Футбол» (керівник гуртка В’ячеслав Коломієць), «Баскетбол» (керівник гуртка Іван Петренко), клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник клубу Світлана Цьома), шахового клубу «Вертикаль» (керівник гуртка Анатолій Карчевський).

 

22-25 квітня 2021 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Україна Єдина»

У конкурсі взяли участь вихованці гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Залевська Олеся та Билина Вікторія (керівник гуртка Опара С.Є.), а також вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» Дралов Андрій, Малюкова Марина, Чуприна Артур (керівник гуртка Воробйова І.І.) та вокального гуртка «Максимум» (керівник Маслюк М.В.). Юними рукодільницями були надіслані фото робіт «Крокуси», «Для мами», «Польові квіти», «Сердечко». Вихованцями театрального та вокального гуртків були надіслані відеозаписи музичних творів «Весна красна, весна царівна», «Весна прийшла у рідний край», віршів «Прадід», «Зустріч зими з весною», «Як ми з кумом полювали»
За результатами конкурсу вихованці посіли одне перше та шість других місць. Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог!!!

 

Дев'ятеро творчо обдарованих вихованців нашого закладу були відзначені стипендією міського голови у І півріччі 2021 року за високі досягнення та зайняті призові місця у Всеукраїнських та Міжнародних творчих фестивалях-конкурсах. Пишаємося нашими талановитими дітьми та бажаємо нових перемог!!!

 

Виховна година «Мама - промінчик щастя і добра»

До Міжнародного Дня сім’ї для вихованців гуртка «Любителі англійської мови» (керівник гуртка Шерстюк Н.М.) було проведено виховну годину «Мама – промінчик щастя і добра». У рамках заходу вихованці склали асоціативний кущ до слова «сім’я», на паперових квітах написали побажання для мами, виконали творче завдання «Розвесели маму». Діти дізнались, що зробити, щоб подарувати своїм рідним радість і задоволення. (методист Олефіренко Г.І.)

 

Участь команди чирлідингу «Драйв» Будинку дитячої та юнацької творчості в обласних змаганнях з футболу

Вихованки Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Букіна Л.В., Букіна А.В.) та ансамблю класично-естрадного танцю «Юлія» (керівник гуртка Тимохіна Ю.Г.) у складі команди чирлідингу «Драйв» виступили на обласних змаганнях з футболу.

 

Участь у Всеукраїнському чемпіонаті Києва зі спортивного бального танцю «Kyiv Open»

Єфімова Альбіна, вихованка Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртка Букіна А.В. Букіна Л.В.) взяла участь у Всеукраїнському чемпіонаті Києва зі спортивного бального танцю «Kyiv Open» та отримала І, ІІ, ІІІ місце

 

Організація та проведення Чемпіонату м. Сміла з вуличного баскетболу (стрітболу - 3x3) серед школярів

Пройшов щорічний традиційний чемпіонат з вуличного баскетболу (стрітболу) 3x3, присвячений Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом.
У змаганнях взяли участь шість команд, які грали по коловій системі,а у фінальній частині був проведений фінал чотирьох (плей-оф).
За результатами змагань:
Смілянська загальноосвітня школа №1 – золото;
Гімназія ім. В.Т.Сенатора – срібло;
Смілянська спеціалізована школа №12 – бронза.
Вихованець гуртка «Баскетбол» Сич Євген отримав статуетку кращого снайпера турніру «Ніка».
Судили гру та проводили нагородження неодноразові призери та чемпіони України з баскетболу, наші вихованці Лисяк Максим та Полторацька Дар'я, які знайшли час завітати додому на свята і не забули підтримати першого тренера та допомогти рідній команді.


Змагання з шахів серед юнаків та дівчат до Дня пам'яті та примирення

У НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ст. «Лідер» пройшли змагання з шахів серед юнаків та дівчат до Дня пам'яті та примирення (керівник гуртка Карчевський А.А.).

Переможцями у першій групі стали:  
Поліна Безсонна - І місце;
Денис Яненко - ІІ місце;
Лихолай Анатолій - ІІІ місце;

У другій серед хлопців:
Гавриленко Коля - І місце;
Кобзар Даніїл - ІІ місце;
Присяжненко Михайло - ІІІ місце;  

У другій групі серед дівчат:  
Мельник Віка - І місце;
Ховко Настя - ІІ місце;
Міщенко Наташа - ІІ місце;

У третій групі:
Кофанова Мирослава - І місце;
Цюпа Денис - ІІ місце;
Бедзай Сергій - ІІІ місце;
Сілко Володимир - ІІІ місце

images/foto/NEWS/2021/2021_05_08_Chess.jpg


Пізнавально-розважальна програма «Без сім’ї немає щастя на землі»

Для вихованців школи раннього розвитку «Розумаха», керівник гуртка Герасименко О.М., проведено пізнавально-розважальну програму «Без сім’ї немає щастя на землі». Діти складали пазл «Родина», на якому визначили усіх членів сім’ї, переглянули відеоролик «Подарунок для матусі» та намалювали портрети матусь, подарувавши їх до Дня матері (культорганізатор Сінаєвська В.В.)

 

Участь у Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «Квітнева фантазія»

У конкурсі, що відбувся у м. Київ взяла участь Билина Вікторія, вихованка гуртка «Мистецтво бісероплетіння» (керівник гуртка Опара С.Є.).
Учасницею була надіслана фоторобота «Квітуча альбіція». За результатами конкурсу вона посіла І місце.


Челендж «Танцююча весна» до Міжнародного дня танцю

Вихованцями гуртка класично-естрадного танцю «Юлія» (керівник гуртка Тимохіна Ю.Г.) проведено челендж «Танцююча весна». До якого були залучені вихованці гуртка «Юні гімнасти» (керівник Мартіян К.В.), Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртка Букіна А.В, Букіна Л.В.). Челендж опубліковано у соціальній мережі Facebook за хештегом #челендж_Танцююча_весна_з_БДЮТ.


Участь у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Україна Єдина»

У конкурсі, що відбувся у м. Київ взяли участь вихованки гуртка вокального мистецтва «Максимум» (керівник гуртка Маслюк М.В.). За результатами конкурсу: колектив став лауреатом 2 премії; Єва Задорожна - лауреат 2 премії.