Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Колективна творча справа «Ми за мир!»

Вихованці школи раннього розвитку «Ділові малюки» (керівник гуртка Саєнко В.А.) взяли участь у колективній творчій справі «Ми за мир» Діти ознайомились із багатогранними поняттями «мир», «порозуміння» та, як символ єднання,  створили панно з паперових долоньок.

 

Пісенно-поетичний батл «Чорнобривців насіяла мати…»

В рамках Дня юного натураліста серед вихованців гуртків Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.), «Юні історики-краєзнавці» (керівник гуртка Михайлова А.В.), «Туристсько-оздоровчий» (керівник гуртка Шкварець І.В.) проведено пісенно-поетичний батл «Чорнобривців насіяла мати…». Діти пригадували пісні та вірші, які були пов’язані з живою та неживою природою (культорганізатор Сінаєвська В.В.)

 

Майстер-клас «Хризантема з фоамірану»

Для вихованців гуртка ужиткового мистецтва «Чарівниця» проведено майстер-клас «Хризантема з фоамірану» Вихованці ознайомились з технологією виготовлення квітів з фоамірану та власноруч створили неповторні вироби,
якими оздоблять власні оселі.

 


Відкриті міські змагання з футболу до дня міста Сміла

До дня міста Сміли відбувся відкритий міський турнір з футболу. Організаторами змагань виступили Будинок дитячої та юнацької творчості (керівники гуртків Крамаренко Д. І.,
Коломієць В. А.) та управління освіти молоді та спорту.
В турнірі взяли участь 4 команди 2013-2014 р.н.
Запрошені команди з м. Черкаси: Юність -1, Юність -2, СДюшор Чайка; м. Сміла: Скіф.
Команда Скіф (м. Сміла) посіла ІІ місце.
Малий кубок розіграли дві команди 2015 р.н .: Юність (м.Черкаси) - Скіф ( м. Сміла )
Рахунок матчу 1:0 на користь команди Скіф ( Сміла )
Неймовірно емоційний день, відразу дві команди смілянського футбольного клубу «Скіф» обіграли команди з м. Черкаси з рахунками 7:2 та 1:0.
Всі команди були нагороджені солодкими призами від спонсорів.

 

Участь у відкритому Чемпіонаті з греко-римської боротьби, присвяченому Дню міста Черкаси

Вихованці спортивного клубу «Борець» взяли участь у відкритому чемпіонаті з греко-римської боротьби, присвяченому Дню міста Черкаси. Змагання відбулись у м.Черкаси в спортивному клубі «Будівельник» серед юнаків 2007-2009, 2012-2013 року народження, та зібрали близько 160 чоловік з 11 команд України.
За результатами змагань:
Клименко Захар, 26 кг - І місце;
Соболєв Тимофій, 26 кг -ІІ місце ;
Кузьменко Даміан, 29 кг - І місце;
Скрипник Артур, 50 кг – І місце;
Мартинюк Денис, 62 кг – І місце ;

 

 

Участь в обласному святі танцю

У рамках Дня міста вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртка Букіна Л.В., Букіна А.В.), Зразкового художнього колективу клубу спортивного бального танцю «ЛАДенс» (керівник гуртка Городов Д.М.), ансамблю класично-естрадного танцю «Юлія» (керівник гуртка Тимохіна Ю.Г.) взяли участь у обласному святі танцю, продемострувавши танцювальні композиції «STARS», «Сонячний вальс» «Дівочий настрій», «Маска» та танці латино-американської, європейської програм.


Командні естафети з баскетболу до дня м. Сміла

Було проведено 6 тестових командних естафет та 2 індивідуальних «снайперських» конкурси. Перемогу отримала команда «Черкаські мавпи -2008», у складі якої взяли участь 2 вихованця БДЮТ, які зараз тренуються в Черкасах.
Друге місце отримала команда «Dream team»(ЗНЗ №7).Третіми стали учні Гімназії ім. В.Т. Сенатора.

 

 

 


Участь у турнірі на Кубок м. Сміла з UFMMA

Вихованці клубу бойових мистецтв «Торнадо» (керівник гуртка Діхтяр Р.В.) взяли участь у турнірі на Кубок м. Сміла зі змішаних бойових мистецтв UFMMA. У поєдинку зустрілися кращі спортсмени з різних міст Черкаської області:
Сміли, Черкас, Кропивницького, Тального та інших.
За результатами змагань:
Віштак Денис посів ІІ місце;
Корольков Богдан - ІІ місце.
Учасники продемонстрували свої вміння та жагу до перемоги. Переможці були нагороджені сертифікатами від головного спонсору, мережі магазинів побутової техніки «АССОЛЬ» та медалями від відділу освіти, молоді та спорту.
Захід відбувся за підтримки СК «Прайд» та ГО «GigaSPORTLine” СК «Торнадо»

 

Шахово-шашковий турнір до Дня м. Сміла

Вихованці шахового клубу «Вертикаль» (керівник гуртка Карчевський А.А.) взяли участь у відкритому турнірі з шахів та шашок до Дня м. Сміла.
Переможцями із шахів стали:
Яненко Денис, Лихолай Анатолій, Шевцов Андрій - І місце.
Із шашок:
Баранов Дімітрій, Золотоверха Настя - І місце;
Хлівний Артем, Вікторжевський Денис - ІІ місце ;
Борболюк Аня, Пасічник Матвій - ІІІ місце.

 

Пізнавальна гра «Безпечним будь»

У рамках тижня безпеки руху «Увага. Діти на дорозі!» для вихованців Народного Художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Кононенко В.М. ), гуртка англійської мови «HappyEnglish» (керівник гуртка Каптенко А.В.) проведено пізнавальну гру «Безпечним будь». Вихованці стали учасниками ігор «Дорожній лабіринт», «Майстерня знаків», «Виправ помилку», «Світлофор».

 

Квест «Мій друг -дорожній рух»

У рамках тижня безпеки руху дітей «Увага. Діти на дорозі!» був проведений квест «Мій друг дорожній рух». У квесті взяли участь вихованці клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Цьома С.Г.). Діти виконували завдання квесту на станціях: «Загадкова», «Дорожня грамота», «Дорожній театр», «Дорожня майстерня», «Дорожній кросворд». Виконавши всі завдання вихованці отримали пазли, склавши який визначили дорожній знак «Пішохідний перехід» (культорганізатор Сінаєвська В.В.).