Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Онлайн-челендж «Мій вік – моя нова ціль»

Культорганізатором Сінаєвською В.В. розпочато челендж «Мій вік – моя нова ціль», до якого доєднались вихованці клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник Цьома С.Г.), виконавши різні спортивні вправи. Челендж проводиться у соціальних мережах Facebook

 

Участь у ХVIII Всеукраїнському конкурсі-фестивалі виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови

У конкурсі, що відбувся у м.Одеса, взяли участь вихованці театрального гуртка «Міраж» Ель Анссарі Маліка, Дерев’янко Юрій, Мироненко Яромир, Мироненко Едуард,
Мороз Сергій, Мороз Артем, Ховко Михайло, Ховко Анастасія, Яшник Вероніка, Судак Захар (керівник гуртка Симоненко С.І.). Учасниками були майстерно виконані гуморески П. Глазового та О. Вишні. За результатами конкурсу вихованці в різних вікових категоріях посіли сім перших та одне друге місце.


Заходи до До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру

До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру розроблено кейс заходів «Бабин Яр. Рана, яка болить і сьогодні» (методист Михайлова А.В.). Кейс розміщено на освітній платформі Google Classroom «Віртуальна учительська». Було розміщено матеріали з теми, а саме: «Віртуальна виставка», «Бабин яр. Дорога смерті», інформаційні хвилинки «Розповіді очевидців», «Історія дитини, яка вижила», «Українські Праведники: історії тих хто рятував і тих хто вижив». Заходи з кейсу розміщені педагогами на освітніх платформах творчих об’єднань.

 

Участь у обласному челенджі «Туризм – стиль життя!»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівники гуртка Молчан В.О. та Молчан Є.П.) взяли участь у обласному челенджі «Туризм – стиль життя!». У соціальних мережах Facebook та Instagram, на You-Tube каналі з хештегом #Туризм_стиль_життя #ОЦТКІЕ_Черкаси були розміщені фото та відеоматеріали з діяльності гуртка за темою «Туризм – стиль життя!», які пов’язані з туризмом.

 

Участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Talents - 2021» та Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Світ мистецтва»

У конкурсі, що проходив у м. Київ взяли, участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» Малюкова Марина, Дралов Андрій, Синьогуб Крістіна (керівник гуртка Воробйова І.І.) та вихованці гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Опара Софія, Яковлєва Анастасія (керівник гуртка Опара С.Є). Учасниками були представлені твори «Батько», «Пам'ять, мов птаха», «Європейський вибір» та вироби декоративно-ужиткового мистецтва «Гіацинти», «Сакура».
Результати конкурсу очікуються.

 

Участь у VI Міжнародному театральному фестивалі аматорських театрів «Fortuna_Fest»

У конкурсі, що відбувся у м.Черкаси, взяли участь вихованці театрального гуртка «Міраж» Маліка Ель Анссарі, Юрій Дерев’янко, Яромир Мироненко, Едуард Мироненко, Сергій Мороз, Артем Мороз, Михайло Ховко, Анастасія Ховко, Вероніка Яшник (керівник гуртка Симоненко С.І.). Учасниками були продекламовані вірші «Тримайся, моя рідна Україно», «Єднаймося ж, брати мої», «Моя Україна», «Я хочу миру!», «Тарас», гуморески «Про красу і силу», «Перший лист», «Що таке є свиня?». За результатами конкурсу вихованці посіли два других та два третіх місця.